Klamki do drzwi zewnętrznych są detalem wykończeniowym, który jest nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale również istotnym  akcentem, idealnie dopełniającym wyjątkowość i unikalny styl każdego budynku. Sklep internetowy Bricoman oferuje szeroki wybór klamek do drzwi zewnętrznych: http://bricoman.pl/drzwi-okna-stolarka/akcesoria-do-drzwi/klamki-zewnetrzne. Wśród nich znajdują się zarówno proste i klasyczne rozwiązania, jak i te bardziej finezyjne. Są one niezwykle elegancką częścią drzwi zewnętrznych. Najnowsze kolekcje klamek to bogate i ciekawe wzornictwo oraz niezmienna trwałość i funkcjonalność. Z pewnością każdy znajdzie klamkę idealnie dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

Umiejętnie dobrana klamka zewnętrzna stanowi połączenie estetyki z praktycznością. Posiadamy klamki o różnych kształtach, kolorach i fakturach, wykonane z różnych materiałów. Mogą one być stalowe, mosiężne, niklowane, chromowane, lakierowane proszkowo lub powlekane, a nawet z żywicy i drewniane. Często w danej klamce mamy do czynienia z połączeniem różnych rodzajów materiałów. Posiadamy klamki w odcieniach srebra oraz w kolorach: satyna, mosiądz/patyna oraz biel i czerń. Jeśli chodzi o kształt, to dostępne są klamki okrągłe, kwadratowe oraz wiele różnych, ciekawych form geometrycznych uchwytów.

Ważnym parametrem jest rodzaj szyldu. Każdy uchwyt klamki zamontowany jest właśnie na szyldzie, czyli tarczce lub osłonce. Dostępne są klamki z szyldem długim lub dzielonym. Klamki do drzwi zewnętrznych przeważnie osadzone są na szyldzie długim. Jest to podłużna metalowa część, łącząca klamkę oraz otwory na klucze. Szyld klamki może mieć również postać rozety, czyli okrągłej części, do której mocowana jest klamka. W swoim asortymencie klamek do drzwi zewnętrznych sklep Bricoman posiada też klamki okrągłe, z zamkiem oszczędnościowym i blokadą. Dobór rodzaju szyldu, koloru i wzoru jest sprawą bardzo subiektywną i zależy od indywidualnych preferencji klienta oraz od stylu domu, czy mieszkania.

Spośród proponowanych przez nas tradycyjnych, ciekawych, ale też nowoczesnych i eleganckich rozwiązań będą Państwo w stanie dopasować klamkę do każdych drzwi zewnętrznych, podkreślając aranżację domu, czy biura. Trwałość klamek Bricoman jest zagwarantowana, bez względu na wybrany wzór. Rodzaj szyldu i design samej klamki nie wpływają na jej jakość i trwałość. Istnieje również możliwość wybrania osobno szyldu i uchwytu oraz skomponowanie tych elementów zgodnie z własnym gustem. Warto zaznaczyć, że klamki dostępne w sklepie Bricoman to produkty firm dbających o najwyższe standardy w produkcji tego typu elementów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here