Meblując nowoczesne mieszkanie, zazwyczaj kierujemy się dwiema zasadniczymi kwestiami: funkcjonalnością oraz designem. W żadnym domu nie może zabraknąć stołu. Trudno o bardziej funkcjonalny mebel. Może on służyć wielu zróżnicowanym potrzebom dnia codziennego. W sprzedaży znaleźć można wiele wariantów takiego mebla. Do wyboru są stoły rozkładane, nierozkładane, stoliki kawowe oraz stoliki pomocnicze. Każdy z tych elementów wyposażenia wnętrz wpływa na komfort życia domowników.

Stoły rozkładane i nierozkładane

Stół to serce domu. Spędzamy przy nim czas z rodziną lub ze znajomymi. Spożywamy posiłki, pracujemy, odrabiamy lekcje, gramy w gry. Wielkość wybranego stołu w głównej mierze zależy od rozmiarów pomieszczenia, w którym stoi. W opcji są stoły nierozkładane lub stoły rozkładane.

Stoły nierozkładane mogą mieć różne rozmiary. Dostępne są zarówno większe, jak i mniejsze modele takich mebli. Decydując się na ich zakup, musimy mieć świadomość, że nie będzie można ich powiększyć. Tego typu stoły spotkamy w mniejszych oraz większych mieszkaniach. Z powodzeniem sprawdzą się zarówno w kawalerkach, jak i stanowiących osobny pokój jadalniach.

Dużym zainteresowaniem cieszą się stoły rozkładane. Pozwalają one na dostosowanie wielkości blatu do danych okoliczności. Na co dzień możemy korzystać z podstawowej wersji mebla. Natomiast przy okazji wizyty gości, rozłożyć go i dzięki temu zapewnić każdemu wygodne miejsce do siedzenia i ucztowania. 

Imponującą kolekcję stołów znajdziemy w sklepie Hugle.pl. Katalog produktów obejmuje drewniane blaty w kształcie kwadratu, prostokąta lub okręgu. Na uwagę zasługują również stołowe nogi. Wykonano je z profili aluminiowych, pomalowanych proszkowo. Są zatem niezwykle masywne i stabilne. Wybór drewnianego stołu z aluminiowymi nogami stanowi o dobrym guście mieszkańców.

Stoliki kawowe

W sklepie Hugle.pl znaleźć można również szereg innych mebli będących w podobnym stylu, co opisane powyżej stoły. Do otwartego na jadalnię salonu na pewno będzie pasował stolik kawowy o podobnej konstrukcji. Mały stół przydaje się jako uzupełnienie kanapy, narożnika lub foteli. Można na niego odłożyć nie tylko przysłowiową kawę, ale także wiele innych rzeczy, takich jak pilot od telewizora, gazetę lub telefon komórkowy.

Kolekcja stolików kawowych robi wrażenie. Wachlarz produktów obejmuje modele o kanciastych i zaokrąglonych kształtach. Do wyboru są blaty o różnej powierzchni. Fajny efekt wizualny uzyskamy dzięki postawieniu kilku stolików o odmiennej wysokości obok siebie lub wybraniu stolika z szufladami. Jeśli chodzi o kolorystykę stolików, to klient może wybierać z szerokiej palety odcieni blatów oraz podstawy (np. czarne, białe, szare, złote).

Stoliki pomocnicze

Stoliki pomocnicze charakteryzują się walorami praktycznymi i dekoracyjnymi. Hugle.pl proponuje tradycyjne stoliki w formie blatu i podstawy oraz wielofunkcyjne pufy. Pierwsze z wymienionych sprawdzają się jako konsole, które pasują do salonu lub przedpokoju i służą do przechowywania różnego typu domowych gadżetów.

Pufy nadają się do pełnienia roli stolika oraz dodatkowego siedziska. W ofercie są różnej wielkości walce obite szarą, czerwoną lub zieloną tkaniną. Warto podkreślić, że prezentują się znakomicie zarówno jako pojedyncze egzemplarze, jak i składające się z kilku sztuk kompozycje meblowe. 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here