Przedmioty, z których korzystasz na co dzień, po pewnym czasie zaczynają ci się po prostu nudzić. W momencie ich zakupu byłeś nimi zachwycony i wierzyłeś w to, że już zawsze tak będzie, ale jednak nawet najpiękniejsze wyroby po paru latach tracą swoją atrakcyjność. Być może tak właśnie stało się z twoimi meblami kuchennymi. Gdy wybierałeś je w sklepie, byłeś do nich w stu procentach przekonany, ale teraz ich ciepły odcień czy fantazyjne zdobienia nie do końca zgrywają się z twoim indywidualnym gustem. Pragniesz coś z nimi zrobić, jednak nie stać się na zakup nowych produktów czy nawet oddanie tych starych do warsztatu, w których ktoś mógłby się nimi profesjonalnie zająć. Sam zatem spróbuj w ten sposób postąpić! Możesz zupełnie samodzielnie odmienić swoje meble kuchenne i nadać im nowego wyglądu w przeciągu paru dni roboczych. Niewielki wysiłek, a efekt niesamowity!

Dobrym rozwiązaniem będą m.in. naklejki na meble kuchenne. Być może już się z nimi kiedyś spotkałeś, bo nie są to produkty zupełnie nowe – tworzono je już wiele lat temu, choć dawniej mało kto z nich korzystał. Naklejki mogą ci się wydać dość infantylne i nie do końca estetyczne. Myśląc o nich, przychodzi ci do głowy obraz dziecięcych motywów, którymi maluchy uwielbiają obklejać swoje szafki, na co nie reagujesz zbyt pozytywnie. Nie myśl jednak, że jakościowe naklejki na meble prezentują się dokładnie tak samo. Dobrze utworzone gwarantują profesjonalny wygląd. Poszukaj ich w sklepach z artykułami dla domów i mieszkań i przyjrzyj się im z bliska, pozytywnie się zaskakując. Popatrz na te rozmaite motywy, nietypowe wzory i fantastyczne kolory. Sięgnij po te naklejki, które od razu rzucą ci się w oczy, myśląc jednocześnie o dopasowaniu ich do pozostałych elementów kuchni. Następnie naucz się je przyklejać. Przeczytaj, w jaki sposób trwale umieścić naklejki na meble kuchenne i przygotuj się do tego zadania. Oczyść dokładnie powierzchnię szafek, odtłuść ją i wysusz, a następnie przyklej wybrane obrazki. Poświęć na to zadanie więcej czasu, a efekt na pewno cię zadowoli!

Jeśli jednak nawet nowoczesna prezencja naklejek na meble nie jest w stanie cię do siebie przekonać, nie musisz wcale przy pomocy tych produktów zmieniać wyglądu swoich szafek kuchennych. Zrobisz to również poprzez przemalowanie ich powierzchni. Farby przeznaczone do malowania drewna czy innych tworzyw nie kosztują wiele – za ich sztukę zapłacisz nie więcej niż sto złotych – a są bardzo łatwo dostępne i zakupisz je bez żadnych problemów. Otrzymasz do wyboru tysiące różnorodnych odcieni. Przyjrzysz się wszelkim odmianom brązu, przejdziesz do klasycznej bieli, by popatrzeć nawet na barwy niebieskie bądź fioletowe. Oczywiście powinieneś zdecydować się na kolor zupełnie inny od tego, który dotychczas gościł na twoich kuchennych wyrobach. Chcesz przecież coś zmienić, dlatego postaw na kompletną metamorfozę. Brązowe meble pomaluj jasną lub kremową farbą i zobacz, jak fantastycznie rozświetlają one przestrzeń. Kombinuj, a wyjdzie ci to tylko na dobre.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here