Najwyższej jakości grzejniki dekoracyjne z powłoką wykonaną z zimnowalcowanych blach, poddaną malowaniu proszkowemu i wysokotemperaturowej obróbce są doskonałym wyborem do stylowych pomieszczeń, zarówno tych urządzonych klasycznie, jak i nowocześnie. Jeśli zastanawiasz się czy wybrać grzejniki dekoracyjne pionowe czy też poziome, to doskonałym wyborem mogą być serie Planar i Vertex producenta Stelrad.

Gdzie najlepiej pasować będą grzejniki dekoracyjne Planar?

Jeśli pomieszczenie, które chcesz ogrzać ma duże skosy, to jedyną możliwością montażu grzejnika dekoracyjnego będzie przymocowanie go pod oknem. Świetnie sprawdzą się tu grzejniki dekoracyjne Planar, spośród których możesz wybrać odpowiedni wymiar, pasujący pod okienny parapet. Takie rozwiązanie sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie ze względu na skosy nie można zamontować dekoracyjnego grzejnika pionowego. Takie grzejniki sprawdzą się zarówno w dużych jak i małych pomieszczeniach, gdyż oferowana moc grzewcza, a także wymiary grzejnika zapewnią komfort w każdym z nich. Pełna gama grzejników dekoracyjnych to wybór modeli z pojedynczą, podwójną lub potrójną płytą. Dodatkowo każdy grzejnik z tej serii posiada również dodatkowe ożebrowanie, które zwiększa jego praktyczną stronę czyli zdolność do ogrzania pomieszczenia.

Miejsca, gdzie dopasujesz grzejniki Vertex

Jeśli szuka się dobrego rozwiązania ogrzania pomieszczeń, gdzie nie możliwe jest zamontowanie grzejnika pod oknem i pozostaje wąska ściana obok okna, to jedynym słusznym wyborem wydają się być grzejniki dekoracyjne Vertex. Podobnie jak grzejniki Planar mają gładką powierzchnię płyty, stąd zupełnie stapiają się z otaczającą aranżacją nie tylko swoją białą barwą ale również gładką fakturą. Sprawdzą się w sypialni w której znajdują się jedynie duże drzwi balkonowe. Mogą zostać zamontowane na przeciwległej ścianie, tworząc symetryczną i subtelną aranżację. Będą doskonale się prezentować również w przestronnym salonie w którym znajdują się duże okna i drzwi tarasowe. Przez swoją kolorystykę dodatkowo rozjaśni wnętrze. Pełna gama grzejników dekoracyjnych Vertex Plan to modele z dwoma płytami grzewczymi. W zależności od mocy cieplnej i rozmiaru posiadają jedno lub dwa ożebrowania.

Stylowa linia grzejników Planar i Vertex

Jeśli szuka się rozwiązania dopasowanego do pionowych paneli ściennych, to warto wybrac linię grzejników Vertex Style, które posiadają dekoracyjny przedni panel z przetłoczeniami, które dają wrażenie głębi. Taki grzejnik dekoracyjny może pasować również do tapety ściennej 3D w salonie lub sypialni. W przypadku skosów na części ścian może pojawić się poziomo kładziona boazeria. Pod oknem może znaleźć się grzejnik nawiązujący do dekoracyjnej ściany czyli Planar Style, który podobnie jak Vertex Style posiada tłoczenia na przednim panelu.

A gdyby tak nie wybierać pomiędzy grzejnikiem pionowym i poziomym…

Wybór pomiędzy grzejnikami dekoracyjnymi Planar i Vertex nie jest konieczny, jeśli mamy do czynienia z pełnowymiarowym wnętrzem, bez skosów czy ogromnych okien i drzwi. W takiej sytuacji szczególnie w dużym pomieszczeniu można zdecydować się zarówno na pionowe, jak i poziome grzejniki dekoracyjne, szczególnie, że można je ze sobą doskonale dopasować. Gładkie powierzchnie grzejników sprawdzą się w salonie urządzonym na wysoki połysk z wieloma przeszkleniami w meblach, które razem z jasną kolorystyką dodatków, również grzejników dekoracyjnych doskonale rozświetlają pomieszczenie. Oczywiście w przypadku wyboru grzejników z linii Style można zdecydować się na tapetę w paski, oczywiście taką odporną na temperaturę. Połączenie pionowych i poziomych tłoczeń będzie dodawać wnętrzu charakteru.

Pełna gama grzejników dekoracyjnych Planar i Vertex umożliwia dopasowanie grzejnika dekoracyjnego do potrzeb instalacji. Wszystkie grzejniki posiadają przyłączenie dolne, w związku z czym zwiększa się ich walor estetyczny. Wybór pomiędzy nimi zależny jest od rozmieszczenia okien, drzwi, a także wysokości ścian. Możliwość znalezienia modeli o porównywalnej mocy grzewczej umożliwia zapewnienie komfortu cieplnego w każdym pomieszczeniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here