Kominek to obecnie bardzo chętnie instalowana dekoracja do domu, mieszkania, a nawet biura. Na rynku dostępnych jest wiele przeróżnych kominków, które można umieszczać w budynkach bez podłączenia do komina. Tego typu urządzeniami są np. biokominki lub kominki elektryczne, które mogą się pochwalić sporą grupą zwolenników. Jednak najczęściej kupowanymi kominkami są kominki występujące w tradycyjnej formie – wkłady kominkowe.

Kominki firmy Kratki to doskonałe produkty dla każdego, dostępne są w rozmaitych rodzajach oraz rozsądnych cenach. W ofercie firmy Kratki znajdziemy między innymi: wkłady kominkowe, piece wolnostojące, kratki oraz liczne akcesoria kominkowe. Wszystkie produkty i urządzenia marki Kratki są produkowane w Polsce. Odznaczają się polskim znakiem towarowym i tworzone są z trwałych i wysokiej jakości surowców. Firma działa zgodnie z ideą ,,Dobre, bo Polskie” i  proponuje klientom możliwość kupna długowiecznych, funkcjonalnych i estetycznie wyglądających kominków. Kominki Firmy Kratki to bardzo szeroki asortyment, który pozwala na wybór przeróżnych kominków pod względem wielkości, wzorów, kształtów i nie tylko. Bogaty wybór urządzeń grzewczych marki Kratki oraz polska produkcja sprawiają, że klienci chętnie kupują, chwalą i polecają ich towary.

Kominki firmy Kratki to doskonałe rozwiązanie dla każdego! Ich montaż jest łatwy do wykonania, dodatkowo intuicyjna obsługa pozwala na użytkowanie kominka nawet przez osoby starsze. Kominki Kratki to pewność uzyskania nastrojowego i romantycznego klimatu w swoim domu, a także możliwość relaksu przy żarzących się polankach drewna.

Kominki firmy Kratki uznawane są za produkt bezpieczny i efektywny. Spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i posiadają wymagane certyfikaty. Dostępne są w sprzedaży w około 60 krajach na całym świecie. Posiadają liczne nagrody na swoim koncie np. Złoty Płomień 2018, Złoty Piec w kategorii Polskie Premiery Targowe i wiele innych .

Kominki firmy Kratki – najpopularniejsze rodzaje kominków

Kominki firmy Kratki to przede wszystkim kominki elektryczne, biokominki, piece wolnostojące oraz wkłady kominkowe (gazowe, powietrzne, z płaszczem wodnym). Pierwszym produktem firmy Kratki były – kratki kominkowe, obecnie dalej sprzedawane są w różnych krajach i dostępne w rozmaitych wariantach np. kratki ze stali, kratki z żaluzją, kratki tradycyjne i inne.

Kominki elektryczne firmy Kratki

Kominki elektryczne to jeden z produktów oferowanych przez firmę Kratki. Ich główną zaletą jest możliwość umieszczenia w przeróżnych rodzajach budynków – domach, biurach, mieszkaniach, kawalerkach i kamienicach. Bardzo szybko i sprawnie przeprowadza się ich montaż i nie wymagają trudnych remontów lub specjalnej przebudowy. Korzystanie z kominka elektrycznego jest możliwe po podłączeniu kabla do gniazdka instalacji elektrycznej. Kominek elektryczny nie brudzi się, nie produkuje żadnych zanieczyszczeń, nie potrzebuje opału i rozpalania ognia. To doskonałe urządzenie grzewcze dla osób wygodnych, którym zależy głównie na funkcji dekoracyjnej uzyskanej za pomocą kominka.

Kominki firmy Kratki – wkłady kominkowe

Kominki firmy Kratki to również przeróżne rodzaje wkładów kominkowych. Do najważniejszych z nich zaliczamy wkład powietrzny, gazowy lub z płaszczem wodnym. Wykłady powietrzne tworzone są ze stali lub żeliwa. Bardzo ładnie komponują się  z obudową kamienną lub drewnianą. Odznaczają się cennymi właściwościami akumulacyjnymi ciepła i skutecznie minimalizują emisję spalin.  Wkłady gazowe działają bardzo podobnie do powietrznych tylko wykorzystują do pracy gazy. Kominki firmy Kratki z płaszczem wodnym do także powstają ze stali lub żeliwa. Działają na nowoczesnej technologii, która pozwala na wytworzenie energii, ogrzanie za jej pomocą wody i odprowadzenia jej do wszystkich kaloryferów w domu. Polecane są dla osób prowadzących regularny tryb życia, ponieważ, aby kaloryfery były ciepłe wymagane jest stałe palenie się w kominku.

Biokominki

Biokominki nowoczesne formy kominków, które rozpalane są za pomocą biopaliwa. Występują w przeróżnych kształtach i można umieszczać je w dowolnym miejscu na podłodze,  w rogu lub na ścianie. Kominki firmy Kratki w formie biokominków mają podobne działanie, jak kominki elektryczne. Po za tym są równie łatwe w montaży, nie wymagające sprzątania i proste w obsłudze.

Piece wolnostojące

Piece wolnostojące to również jeden z asortymentów firmy Kratki. Tworzone są z żeliwa lub stali i doskonale gromadzą ciepło na całej swojej powierzchni. Mają szerokie zastosowanie i chętnie umieszczane są w domach, kamienicach lub innych budynkach. Do pełnej pracy potrzebują jedynie podłączenia do przewodu kominowego.

Więcej informacji na stronach:

elmech-nikol.pl

najlepszykominek.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here