Drzwi wewnętrzne wcale nie muszą pozostawać pustymi. Jest to przestrzeń jak każda inna i tylko czeka na stylowe zagospodarowanie. Malowanie drzwi często mija się z celem, ponieważ opcji do personalizacji jest zbyt mało, a cały proces zbyt kosztowny. Rozwiązaniem, które daje szerokie pole do artystycznego manewru oraz zrealizowania wyszukanej wizji wykończeniowej są naklejki na drzwi wewnętrzne. Naklejki te tak samo jak te na ściany przedstawiają różne kontury oraz hasła, które ciekawie dopełniają przestrzeń, wprowadzając atmosferę przemyślania i wyrafinowania. W efekcie każdy znajdujący się w pobliżu wyjścia sprzęt nabiera nowych walorów estetycznych – a to tylko przez zwykły zabieg naklejenia czegoś na drzwi.

Symetria dodatków

Wszystkie dodatki w przestrzeni pozostają ze sobą w symetrycznej relacji. Często jednym źle dopasowanym dopełnieniem można zaburzyć z mozołem budowany efekt wykończeniowy. Ma się wtedy wrażenie, że „coś nie gra” w przestrzeni i ciężko jest to „coś” doprecyzować. Naklejki na drzwi wewnętrzne trzeba, zatem dobierać spokojnie. Opcje, które z powodzeniem sprawdziłyby się na ścianie, niekoniecznie będą dawały taki sam efekt na przestrzeni drzwi. W pamięci trzeba mieć każdy szczegół żeby powołać do życia spójną wizję, która wywoła rzeczywisty efekt „wow”.

Naklejki na drzwi wewnętrzne nie muszą opierać się na utartych schematach. Zaprojektowanie własnego wzoru pozwala wyrazić więcej z siebie i popuścić wodze wyobraźni, jak i zaskoczyć znajomych oryginalnością. Naklejki na drzwi wewnętrzne i ściany dają szerokie pole do aranżacyjnego manewru oraz lepszego wyeksponowania swojej przestrzeni. Drzwi nie muszą pozostawać pustymi i burzyć swoim wyglądem przestrzeni.

Zadbać o przedpokój

Często gładka powierzchnia drzwi jawi się niczym aranżacyjna dziura w modnie lub nowocześnie urządzonym przedpokoju. Pamiętać trzeba, że przedpokój stanowi preludium to reszty domu/mieszkania i to on wywołuje pierwsze wrażenie na podstawie, którego goście wyrobią sobie opinię o całości. Naklejki na drzwi wewnętrzne mogą pomóc tutaj przechylić szalę na swoją korzyść. W sieci bez trudu znajdzie się wiele opcji na naklejki na drzwi oraz ściany, modne fototapety oraz wzory, które będą pobudzały wyobraźnię. Warto jest rozważyć wprowadzenie tych elementów do swojej codzienności. Będą one stanowić nowy oraz efektowny element w aranżacyjnej układance. Naklejki na drzwi wewnętrzne, nawet z własnego wzoru nie są dużym wydatkiem. Z pewnością dla wielu okażą się one inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here