Wszystkie przedsiębiorstwa korzystające z dużej ilości pojazdów zasilanych olejem napędowym muszą zapewnić im regularne uzupełnianie paliwa. Aby usprawnić tę czynność i skrócić jej czas do minimum, warto zastanowić się nad zakupem specjalnej elektrycznej pompy.

W jakich branżach najlepiej się sprawdzają? Otóż z reguły korzystają z nich:

– firmy transportowe;
– gospodarstwa rolne;
– hurtownie;
– firmy budowlane.

Posiadane zbiornika paliwa na własność pomaga zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy. Przedsiębiorcy i pracownicy nie są zależni od stacji paliw. Kompleksy przemysłowe często zlokalizowane na obrzeżach miast muszą liczyć się z tym, że rozmieszczenie stacji benzynowych jest dużo rzadsze w regionach wiejskich. Paliwo pozyskiwane z własnego zbiornika jest też tańsze, ponieważ nabywane jest w cenach hurtowych. Dystrybutor wymaga oczywiście zaopatrzenia w pompę tankującą.

Obecnie szeroko stosowane są pompy przetłaczające płyn AdBlue. Jest to płyn oczyszczający spaliny z tlenków azotu, całkowicie przyjazny dla środowiska. Zamienia szkodliwe substancje na czysty azot i parę wodną. Dystrybutorom zawierającym ten płyn zapewniane są dedykowane pompy do AdBlue. Na każdym polu człowiek powinien starać się minimalizować zagrożenia dla środowiska naturalnego i mieć na względzie kwestie ekologiczne. Nic dziwnego, że przemysł transportowy, w którym dzienne użytkowanie pojazdów i wytwarzanie spalin jest ogromne, zaczęło korzystać z tego preparatu.

Pompa do tankowania AdBlue wyposażona została w silnik elektryczny. Przepływ 30-35 l specyfiku może nastąpić nawet w minutę, co daje dużą wydajność i nie powoduje przestojów w pracy. Świetnym przykładem może być pompa AdBlue ze sklepu dopaliwa.pl.

Producent zadbał o wysokiej jakości komponenty. Korpus, wirnik i koła zębate umożliwiają przenoszenie cieczy w każdych okolicznościach. Co więcej, pompy mogą być używane również przez prywatnych nabywców. Zastosowane w nich zabezpieczenia gwarantują bezpieczeństwo tankowania.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here